fbpx
BrowarInne Beczki

Browar Inne Beczki – Zero to Hero

Browar rzemieślniczy Inne Beczki przygotował dla nas i uwarzył w browarze Błonie piwo izotonik o nazwie Zero to Hero – Izotonik Bezalkoholowe. Etykieta przedstawia tak jakby kłęby dymu o barwach od fioletowego do ciemno różowego.

Kontretykieta zawiera podstawowe informacje o piwie takie jak skład: woda, słód jęczmienny, chmiel sól i drożdże. Zawartość kaloryczna jest bardzo niska gdyż 100 ml zawiera 22 kcal czyli bardzo lekkie piwo. Piwna baśń opisuje piwo jako izotonik. Jest ono źródłem witamin z grupy B, dodatek soli uzupełnia elektrolity. Bez stabilizatorów, barwników i konserwantów. Piwo może zawierać poniżej 0,5% alkoholu.

Kapsel żółty z logiem browaru Inne Beczki

Degustacja:

Przejdźmy do degustacji 14.08.2023, termin ważności do 29.05.2024.  

Aromat 14/14

Piwo w aromacie jest chmielowe, owocowe, głównie białe owoce

Wygląd 4/6
Piany niemal brak, jest biała. Piwo jest opalizujące, słomkowe

Smak 18/18
Piwo jest rześkie, bardzo przyjemne. Chmielowe, lekko owocowe. Bardzo dobrze skrywa swoją bezalkoholowość.  

Goryczka 5/6
Goryczka średnia, przyjemna

Odczucie w ustach 6/6
Piwo jest przyjemne w odbiorze, odpowiednio nagazowane.      

Ogólne wrażenie:
Piwo pije się bardzo dobrze. Jest ono lekkie i przyjemne. W sam raz na upalny dzień. Jedno z topowych bezalkoholowych piw jakie piłem.

Suma punktów: 47/50

Interpretacja punktacji:
50-46 Wzorowe
45-40 Bardzo dobre
39-32 Dobre
31-22 Poprawne
21-14 Słabe
< 14 Bardzo słabe

Fajnie się czyta przy kawie, równie dobrze pisze się przy niej :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobał Ci się ten post polajkuj i obserwuj mój fanpage na Facebook. W ten sposób możesz wyrazić uznanie dla mojej pracy i bardziej mnie zmotywować. Tutaj masz link do profilu. Znajdziesz również widżet po prawej stronie ekranu na komputerze. Kiedy staniesz się obserwatorem na moim profilu to będziesz również informowany na bieżąco o kolejnych postach. 

Mam również Instagram – klik tutaj

Możesz również uczestniczyć w tworzeniu tego bloga i wesprzeć jego utrzymanie. Dlaczego warto możesz przeczytać tutaj. Wsparcia możesz udzielić dowolną kwotą poprzez zorganizowana Zrzutkęklik” lub zostać mecenasem na Patroniteklik„. Za wsparcie oferuje dedykowane posty, posty sponsorowane na wybrany przez sponsora temat, testowanie gotowych zestawów surowców oraz testowanie autorskich receptur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *